JAN SRBECKÝ

FOTOGRAF & KAMERAMAN

CO NABÍZÍM

JAKO FOTOGRAF:

Máte-li zájem o portréty, svatby, produktové fotografie, koncerty, či pouze lepší fotky na sociální sítě, neváhejte a NAPIŠTE MI. Dokážu realizovat Váš nápad a převést ho z neotřelé myšlenky do uměleckých fotek s vysokým rozlišením 6240×4160 pixelů. Velmi si zakládám na citu pro detail a emotivním vyprávění z fotky, stejně tak na rychlosti úprav v postprodukci.

Pro bližší představu mého stylu focení doporučuji zhlédnoutportfolio nebo instagram @jansr.raw.

JAKO KAMERAMAN:

Jako vášnivý filmový nadšenec mě vždy zaujme vizuální stránka každého snímku. Mým cílem je přenést tuto jedinečnou krásu do Vašeho videa.

Po společné diskuzi nad Vaší myšlenkou si vytvořím stručný scénář, podle něhož Vám natočím nezapomenutelné video. Zvláštní důraz kladu na technické aspekty. Vaše video nebude mít pouze vizuálně ohromující prvky, ale také pečlivě zvládnuté a promyšlené detaily, které mu dodají profesionální vzhled, emoci a příběh.

Pokud tedy hledáte kameramana, který dokáže přenést filmovou euforii do reality, neváhejte mě kontaktovat. S radostí Vám natočím skvěle vypadající video, které bude přesně odpovídat Vašim představám.

CENÍK

Ceny za focení / natáčení nemám přesně stanovené, jelikož je to vždy individuální situace a nechci filtrovat všemožné druhy tvorby pod danou cenu.

Těším se na společnou spolupráci!

© 2023 JAN SRBECKÝ

Šablona od Anders Norén